Kurz napisał(a):

Widzę liczby. 36 puntków w rundzie wiosennej, zamiast 24. Nawet, gdybyśmy przyjęli czysto hipotetycznie, że twoja teoria jest prawdziwa (o tolerowaniu minimalizmu, bylejactwa i układzików), jak na dłoni widać, że na postawę Wisły ma również wpływ jakość zawodników, których sprowadzamy.
Junca, Villar... Lewandowski z Bayernu i reprezentacji to też 2 światy. Po wyjęciu Ferandeza, Muli i Jamesa, wciśnięciu na środek Bashy i Dudy mamy w dużej mierze do czynienia z inną drużyną, moim zdaniem zdecydowanie słabszą. Na to jak wyglądają ma wpływ nie tylko ich forma, ale też to, kto gra obok nich.
|
Ok zakladam ze masz racje zatem mam następujące pytania.
- Czy nasz trener jest takim idiotą że nie widzi tego co Ty to znaczy drastycznego spadku jakości zawodników ale z uporem maniaka gra to samo co z Fernandezem, Igkbe i Mulą?
- Czy jednak to widzi ale nie jest w stanie grać nic innego bo innej taktyki zwyczajnie nie opanował?
Nie wiem jak można odpowiedzieć ba te pytania by udowodnić że RS to średni trener.