Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 13.08.2023, 17:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
I co z tych wzmocnień zostało po pół roku? Junca i Vilar to cienie samych siebie. Więc nie pitol o wierze w to czy tamto. Przyszło 8 nowych i animuszu starczyło im na 7 kolejek, a potem coraz gorzej i trwa to nadal. To ty wierzysz, że to kwestia kupienia tego czy tamtego. Rzeczywistość temu przeczy, kto by nie przyszedł z czasem słabnie i to niezależnie od trenera. Wyjątkiem był Hyballa u niego ci co słabo grali nagle zaczęli grać lepiej, do czasu kiedy właściciel obraził się na trenera i zaczął bunt. Bo utrzymanie już było, a czy 8 miejsce czy 15 to właścicielowi wisiało, istotne było obsmarować trenera który chciał zmącić rodzinną atmosferę. Ten syf trwa do dzisiaj i Błaszczykowski za to odpowiada. Mówiąc wszyscy wyp..... uważam, że jego dotyczy to w pierwszej kolejności.
Widzę liczby. 36 puntków w rundzie wiosennej, zamiast 24. Nawet, gdybyśmy przyjęli czysto hipotetycznie, że twoja teoria jest prawdziwa (o tolerowaniu minimalizmu, bylejactwa i układzików), jak na dłoni widać, że na postawę Wisły ma również wpływ jakość zawodników, których sprowadzamy.

Junca, Villar... Lewandowski z Bayernu i reprezentacji to też 2 światy. Po wyjęciu Ferandeza, Muli i Jamesa, wciśnięciu na środek Bashy i Dudy mamy w dużej mierze do czynienia z inną drużyną, moim zdaniem zdecydowanie słabszą. Na to jak wyglądają ma wpływ nie tylko ich forma, ale też to, kto gra obok nich.
Odpowiedz cytując