MaLk napisał(a):

|
Liczba sensownych drugo/trzecioligowców w Hiszpanii pasujących do naszej ligi i będących w naszym zasięgu nie jest niewyczerpana. Ten kierunek powoli się wyczerpuje. Normalnie w takiej sytuacji szuka się też na innych rynkach. O ile klub ma normalny pion sportowy i normalny skauting.
|
Normalnego trenera, asystentów, sztab medyczny, prezesa...
Długo by wymieniać.
Kiko to jedyna jakoś tam kompetentna osoba.