Podawanie tych "niebezpiecznych atakow" po meczu na podstawie danych z jakiejs platnej platformy do skautingu (albo flashscore'a

), nie rozumiejac przy tym definicji niebezpiecznego ataku na tychze platformach, potwierdza tylko, ze w tym klubie pracuja idioci. Przykre, ale tak jest.
Chorynatrzykolory - 94 niebezpieczne ataki - 0 bramek. Arka dzisiaj w tym momencie, z ta sama Stala na wyjezdzie, 30 i 3 bramki
