Drozd napisał(a):

|
Czy Ty chłopie nie pojmujesz że w naszym bagnie ugrzązł by nawet Murinho? Bo żeby coś zmienić musiałby zadrzeć z legendami które jedyne co potrafią to klepać się po plecach?
|
Wierzysz w co chcesz wierzyć. Ale zgadzam się, że w Wiśle mógłby nie poradzić sobie nawet Murinho. Tylko, że zupełnie innych powodów. Nie kolesiostwa i klepania po plecach oraz braku wymagań, tylko zupełnego oderwania od rzeczywistości osób decyzyjnych w klubie i totalnej amatorki w kwestii polityki sportowej. Bo w sumie to granda, że pojawia się wcale nie wybitny Hiszpan i w kilka tygodni wymyśla lepsze wzmocnienia, niż cała Wisła przez poprzednie 3 lata.