Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 13.08.2023, 11:42
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Średni to dla mnie synonim "bez wartości dodanej". W sumie mógłbym zadać bardzo podobne pytanie. Na jakiej podstawie twierdzisz, że którykolwiek z nich pokazałby w obecnej Wiśle więcej niż Sobolewski (z tymi piłkarzami i filozofią gry)? Poza oczywiście twoją wiarą. Gula miał CV z kosmosu w porównaniu do nich i nie ogarnął.
Czy Ty chłopie nie pojmujesz że w naszym bagnie ugrzązł by nawet Murinho? Bo żeby coś zmienić musiałby zadrzeć z legendami które jedyne co potrafią to klepać się po plecach?

Hyballa zjebał któregoś to Kmiecik stanął w obronie lesera i było po trenerze. No chyba, że nowy przyjmie taktykę Guli, czyli branie każdego frajerstwa zawodników na siebie. Efekt będzie taki sam, zachowanie status quo. Czyli kasowanie co miesiąc za frajer, bez presji, bez oczekiwań w przyjemnej rodzinnej atmosferze. Czysty PRL czy się stoi czy się leży... A jak ktoś ma pretensje albo co gorsze wymagania to wariat, oszołom albo hejter.
I super, tylko w takiej sytuacji oczekiwanie od ciężko pracujących ludzi żeby kupowali bilety czy karnety i za swoje wypracowane pieniądze utrzymywali bandę nierobów i leserów, tracąc przy tym nerwy. To jest szczyt bezczelności.

Dlatego pytam gdzie jest socios? Żeby wytłumaczyć Królewskiemu że miarka się przebrała.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.08.2023 o godz. 11:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując