wiesniak842 napisał(a):

|
Goku to nie jest zawodnik ktory nam bedzie sam wygrywal mecze jak Fernandez co wcale nie znaczy, ze jest gorszym pilkarzem. Trzeba miec na niego pomysl i na jego partnerow z zespolu przede wszystkim. Do tego potrzebny jest ktos ogarniety na lawce trenerskiej. W Wisle takiej osoby nie ma.
|
Dokładnie.Goku to piłkarz zweryfikowany w innych polskich zespołach i na poziom pierwszej ligi to piłkarski kot.Jak ktoś nie wie jak wykorzystać jego atuty pojawia się problem.Dla Sobola i chyba pozostałych legend w klubie Goku to transfer 1:1 za Fernandeza.No nie może się to udać...