Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Albo Wisła zbankrutuje i będzie miał zabawkę od 4 ligi..nie wiem czy będzie miał hajs na następny sezon w 1 lidze.. Ja nawet nie chce myśleć co będzie jeśli znowu zostaniemy tutaj , ale na tą chwilę to ja w cuda nie wierzę zupełnie..
|
Od dawna twierdzę, że Królewski będzie gwoździem do naszej trumny. Kiedyś kibice przejrzą na oczy i go wywiozą na taczkach albo sam spier.... oddając bankruta byle komu. Niestety będzie już za późno.