Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 13.08.2023, 09:59
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Albo Wisła zbankrutuje i będzie miał zabawkę od 4 ligi..nie wiem czy będzie miał hajs na następny sezon w 1 lidze.. Ja nawet nie chce myśleć co będzie jeśli znowu zostaniemy tutaj , ale na tą chwilę to ja w cuda nie wierzę zupełnie..
Od dawna twierdzę, że Królewski będzie gwoździem do naszej trumny. Kiedyś kibice przejrzą na oczy i go wywiozą na taczkach albo sam spier.... oddając bankruta byle komu. Niestety będzie już za późno.
Odpowiedz cytując