LucjuszWielki napisał(a):

Ostatnio miałem taką refleksję 
Non stop piszecie, ze CUPIAŁ, nie zostawił nic prócz gabloty z pucharami...
Otóż zostawił... bazę kibicowską, gdyby nie Cupiał to np taki framat czy Arkadiusz Cz. nie interesowaliby się piłką albo ustanawiali rekord frekwencji 8500 na kałuży, a tak mamy JESZCZE jakiś potencjał liczbowy własnie dzięki Cupiałowi.
Framat i Arkadiusz dziękujcie Bogusławowi !
|
dziękuje za zaliczenie mnie do potencjału kibicowskiego , ale musze cie zmartwić , jestem na R22 na wiele lat przed BC
stąd tak chętnie używałem epitetu "sieroty po cupiale" (może nawet ja go zacząłem używac jako pierwszy? nie pamietam)