|
Ale tu są wszyscy do wyp....lenia. Nie tylko trener. W szatni tak cuchnie bezradnością że każdy kto nią przesiąkł będzie zasmradzał tych co przyjdą. Jak to działa widać po Junce i Vilarze. Pół roku w kilimacie wiślackiego DNA i zapomnieli jak grać w piłkę.
Powtarzam.
Wszyscy do wyp....olenia. Na wczoraj.
|