Drozd napisał(a):

|
Bo nie wiedzą co mają grać, wyglądamy jak dzika drużyna, każdy sobie.
|
Czyli to juz faza pt "zwalniamy trenera",od tego zawsze sie zaczyna.
widac zawodnicy tez juz mówią pass,mecz z Odrą moze byc ciekawy.(jesli go nie wywalą wczesniej)