Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 12.08.2023, 21:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo nie wiedzą co mają grać, wyglądamy jak dzika drużyna, każdy sobie.

Czyli to juz faza pt "zwalniamy trenera",od tego zawsze sie zaczyna.

widac zawodnicy tez juz mówią pass,mecz z Odrą moze byc ciekawy.(jesli go nie wywalą wczesniej)
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując