Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 12.08.2023, 21:03
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Co do hiszpanów to druga sprawa to kwestia defensywy. Fajnie mieć skrzydłowych hiszpanów, ofensywnych pomocników i napastnika. Gorzej, że z powrotami i obroną to oni często nie chcą mieć nic wspólnego.


Mi ten nasz bramkarz to co raz bardziej wygląda na jakąś tykającą bombe zegarową.


Problemy są szersze i mogą być większe. Ok, ściągamy karygodnego Łasickiego w przerwie - ale kogo na niego? Ok, wszedł Colley, ale każdy wie co on może odwalic i kwestia czasu jak nie będzie się potykał o swoje nogi. Moltenis kontuzja, to kim my mamy grać w tej obronie? Ten drugi hiszpan też jakiś komediant.


Problem moim zdaniem jest jeden - dotychczas mieliśmy sporego farta w tych łowach szrotu na rynku. Fernandez, Igbekeme, Mula etc, Villar. A równowaga musi być i może się okazać, że te nasze nowe nabytki to jednak nie takie asy, że nas pociągną do ekstraklasy..
Bramkarz to w ogóle nieporozumienie, bo to właśnie tu powinniśmy mieć młodzieżowca. Jeśli chcieliśmy lepszego niż Biegański, trzeba było się postarać właśnie na tym polu.

Nowe nabytki na razie się nie sprawdziły.
Odpowiedz cytując