Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 12.08.2023, 20:54
Co do hiszpanów to druga sprawa to kwestia defensywy. Fajnie mieć skrzydłowych hiszpanów, ofensywnych pomocników i napastnika. Gorzej, że z powrotami i obroną to oni często nie chcą mieć nic wspólnego.


Mi ten nasz bramkarz to co raz bardziej wygląda na jakąś tykającą bombe zegarową.


Problemy są szersze i mogą być większe. Ok, ściągamy karygodnego Łasickiego w przerwie - ale kogo na niego? Ok, wszedł Colley, ale każdy wie co on może odwalic i kwestia czasu jak nie będzie się potykał o swoje nogi. Moltenis kontuzja, to kim my mamy grać w tej obronie? Ten drugi hiszpan też jakiś komediant.


Problem moim zdaniem jest jeden - dotychczas mieliśmy sporego farta w tych łowach szrotu na rynku. Fernandez, Igbekeme, Mula etc, Villar. A równowaga musi być i może się okazać, że te nasze nowe nabytki to jednak nie takie asy, że nas pociągną do ekstraklasy..
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując