Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1648
Stary 12.08.2023, 20:44
Armin napisał(a):Wyświetl post
100baniek długu wszędzie legendy, wislackie DNA i ch.z tego jest. Czy ten klub nie może być po prostu profesjonalny? A tu co chwila wypada jakieś g. I to poklepywanie po plecach po każdym zakończonym meczu. Ja chyba zbojkotuje mecze na jakiś czas bo już nerwów nie mam.
Ja w tym sezonie obejrzałem tylko 45 minut Wisły - 1 połowę w Tychach. Uśmiałem się nawet z tego kabaretu w obronie, gdyby nie VAR to gładkie 3:0 do przerwy. Dziś łatwo 120 zł zarobiłem i nie zamierzam oglądać choćby minuty więcej, dopóki "legendy" będą w sztabie.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując