Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1647
Stary 12.08.2023, 20:32
100baniek długu wszędzie legendy, wislackie DNA i ch.z tego jest. Czy ten klub nie może być po prostu profesjonalny? A tu co chwila wypada jakieś g. I to poklepywanie po plecach po każdym zakończonym meczu. Ja chyba zbojkotuje mecze na jakiś czas bo już nerwów nie mam.
Odpowiedz cytując