Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 12.08.2023, 20:30
MaLk napisał(a):Wyświetl post
(wzrusza ramionami) od maja już cała liga wie jak gra Sobolewski i jak się ustawić przeciwko takiej grze
To nie jest pokłosie tylko i wyłącznie taktyki Sobolewskiego. Nasi Hiszpanie nic innego nie potrafią. To jednostronni piłkarze, którzy wyglądają bardzo fajnie, gdy mogą pykać swobodnie piłeczkę. Jeśli to jest niemożliwe, bo przeciwnik gra bardzo defensywnie i bardzo agresywnie, Wisła wygląda tak jak dzisiaj. Dopóki w drużynie, w poprzedniej rundzie, było więcej jakości, mecze, jak dzisiejszy przytrafiały się rzadziej. Teraz będzie to częstszy widok.

Wszystko to nie oznacza, że nie należy pozbyć się Sobolewskiego, nie sądzę, jednak, żeby osoby w klubie były w stanie upolować trenera z prawdziwego zdarzenia. Nieudacznictwo to ich drugie imię.
Odpowiedz cytując