|
Słaby mecz w naszym wykonaniu.
Tychy w pierwszej połowie mogły rozstrzygnąć mecz , dużo korzystniej dla siebie.
Nasi nie dawali rady w narzuconym pressingu ,wolno rozgrywali , dużo niecelnych podań.
Nie jesteśmy faworytem tych rozgrywek i boję się, że może to być początkiem większych kłopotów.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|