Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 12.08.2023, 19:04
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio miałem taką refleksję

Non stop piszecie, ze CUPIAŁ, nie zostawił nic prócz gabloty z pucharami...

Otóż zostawił... bazę kibicowską, gdyby nie Cupiał to np taki framat czy Arkadiusz Cz. nie interesowaliby się piłką albo ustanawiali rekord frekwencji 8500 na kałuży, a tak mamy JESZCZE jakiś potencjał liczbowy własnie dzięki Cupiałowi.

Framat i Arkadiusz dziękujcie Bogusławowi !
Już nie długo.jeszcze rok dwa lub trzy takiego frajerzenia i marnowania potencjału klubu przez nieudaczników i nie będzie co zbierać
Odpowiedz cytując