|
Czyli co? w zimie kolejny reset Królewski?. Czy może jakaś zbiórka?. Mogłeś klub oddać w inne ręce, za to zostawiłeś status quo. Mam wrażenie, że wszystkim w klubie to pasuje. Byle tylko pensja była na ostatniego. Kibice pamiętajcie na meczu musi nas być 15 tysięcy bo się legendy obrażą.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|