|
Ale ze drużyna z trenerem na stanowisku trenera pokonała drużynę z byłym piłkarzem na stanowisku trenera ?
I w dodatku ta drużyna z trenerem ma po 4 meczach 7 punktów przewagi nad druzyna z praktykantem ( ale za to Prawdziwym Wiślakiem, z charakterem )
No przecież żaden tego nie mógł przewidzieć
Żaden!
Meczu nie miałem możliwości obejrzeć
Ale zaraz przeczytam zapewne wypowiedź Sobola, że rozegraliśmy dobre spotkanie , pod pełną kontrolą, tylko znowu zawiodła skuteczność
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|