Ostatnio miałem taką refleksję
Non stop piszecie, ze CUPIAŁ, nie zostawił nic prócz gabloty z pucharami...
Otóż zostawił... bazę kibicowską, gdyby nie Cupiał to np taki framat czy Arkadiusz Cz. nie interesowaliby się piłką albo ustanawiali rekord frekwencji 8500 na kałuży, a tak mamy JESZCZE jakiś potencjał liczbowy własnie dzięki Cupiałowi.
Framat i Arkadiusz dziękujcie Bogusławowi !