Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2023, 18:55
Ostatnio miałem taką refleksję

Non stop piszecie, ze CUPIAŁ, nie zostawił nic prócz gabloty z pucharami...

Otóż zostawił... bazę kibicowską, gdyby nie Cupiał to np taki framat czy Arkadiusz Cz. nie interesowaliby się piłką albo ustanawiali rekord frekwencji 8500 na kałuży, a tak mamy JESZCZE jakiś potencjał liczbowy własnie dzięki Cupiałowi.

Framat i Arkadiusz dziękujcie Bogusławowi !

Odpowiedz cytując