Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 12.08.2023, 18:22
To jest wstyd!
Przegrywamy, zamiast gonic wynik oni nei maja sily, nie wiedza co grac, kazdy z tych pilkarzy jest cieniem swoim z poprzedniego sezonu.

....a chłopy trzeba wyjebac trenera!
Z nim chuja bedzie, nikt juz nie wierzy w niego. Ten mecz pokazal jakim jest beztalenciem
Odpowiedz cytując