|
To jest wstyd!
Przegrywamy, zamiast gonic wynik oni nei maja sily, nie wiedza co grac, kazdy z tych pilkarzy jest cieniem swoim z poprzedniego sezonu.
....a chłopy trzeba wyjebac trenera!
Z nim chuja bedzie, nikt juz nie wierzy w niego. Ten mecz pokazal jakim jest beztalenciem
|