Szneka napisał(a):

|
ale dziś drukuje sędzia. czerwona dla Łasickiego jak nic
|
a to nie był Jaroch?
Tak czy inaczej w tej połowie 0:1 to najniższy wymiar kary. Jakby było 0:3 i granie w 10 po 45 minutach to MOŻE JK by co nieco zrozumiał. A może i nie...