|
Może klub napisać jakieś pismo do Polsatu, żeby ten debil Feddek nie komentował naszych meczów? 14 minuta a debil już 3 razy wspomniał ,że gola w Warszawie nie uznano. Faul ewidentny a ten debil dalej drąży temat.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|