Kurz napisał(a):

|
Łezka w oku się kreci na myśl o tym, że od przypadkowego złamania nogi minęło już ze 27 miesięcy i Uryga jak nie nadawał się do gry, tak nadal się nie nadaje. Ciekawe czy dociągnie tak w Wiśle do czerwca 2026, kiedy skończy mu się kontrakt.
|
Ja sądzę, że my zgodnie z naszym DNA ten kontrakt przedłużymy i to tak już 2024 na kolejne 5 lat, aby przypadkiem ktoś nam nie podebrał porządnego piłkarza
