|
Kursy to o niczym nie świadczą, tak samo stawiali na nas w meczach z Puszczą czy Ruchem. 1x to w zasadzie darmowa kasa - o ile my nagle nie zagramy najlepszego meczu w tym roku (bo zagranie tylko najlepszego meczu w tym sezonie na pewno nie wystarczy).
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|