Karherop napisał(a):

Czy ja wiem czy nam aż tak wyjazdy nie leżą?
Ten rok
Dom 7-1-1, wyjazd 6-1-3
Przez pryzmat naszego stylu (tak go nazwijmy) może być łatwiej o punkty na wyjeździe niż u siebie z powiedzmy "przeciętnymi" zespołami w tej lidze.
A jak będzie to życie pokaże.
|
Masz rację, nie wiem czemu jakoś zakodowałem sobie, że na wyjazdach zawsze w dupe dostawaliśmy, ale może to było jeszcze dawniej.