|
Im mniejsze cisnienie u nas tym lepiej.To jakos zawsze tak wychodzi.
Presja to słowo ktore dla nas jest jak katorga ,męka my nie potrafimy uniesc znaczenia tego słowa.Niech te Tychy sie otworzą i pokazą nam jak grają naprawde w piłkę i czy są cos warci.
A wynik ....nie obstawiam bo moze byc w kazdą stronę.
|