|
Panowie... Po pierwsze, złożyliśmy tylko ofertę. Teoretycznie możemy złożyć ją każdemu piłkarzowi na świecie. Po drugie, trochę szkoda, że ludzie z klubu zawsze są spóźnieni z reakcjami. Czy naprawdę myśleli, przed sezonem, że Duda z człapakiem i szklanym Sapałą ogarną nam środek?
|