Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92655
Stary 11.08.2023, 14:16
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym przykładem jest Świerczok, którego zgarnęło Zagłębie po rocznej banicji. Zagrał tam raptem parę spotkań i go odpalili. Wydawałoby się, że gość wejdzie z marszu do ekstraklasy i sieknie ładnych pare brameczek, a tu klops. Roczny rozbrat z piłką zrobił swoje.
co to za porównanie? Świerczok miał banicję i mógł co najwyzej pobiegać sobie po parku albo pobiegać na Orliku z kolegami, a Góralski trenował cały czas z zespołem Bundesligi
Odpowiedz cytując