|
Ludzie, jaki Góralski? Czy wy naprawdę wierzycie w każdą bajkę Królewskiego?
Ja już znam szczegóły negocjacji między naszym sztabem a agentem Góralskiego:
- Halo. Czy Pana klient zagra w pierwszoligowym zespole Wisły... (dźwięk rozłączanego telefonu)
P.S. Kluivert nadal gra w piłkę?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|