Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92651
Stary 11.08.2023, 12:21
Dla tych którzy uważają, że nie mamy kasy na kontrakty, przypominam, że Fernandez zarabiał u nas ok. 120 tyś złotych miesięcznie! Ponad 300.000 euro rocznie! O ile dobrze czytam, to w Bochum Góralski mógł liczyć na 370.000 euro rocznie. Tylko, że takiej pensji już nikt mu nie da bo ten nie gra w piłkę od prawie 2 lat! Wydaje mi się, że stać nas na Góralskiego, ale chyba nie stać nas na trzymanie w kadrze wiecznie kontuzjowanych piłkarzy.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując