Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92650
Stary 11.08.2023, 12:15
Czyli bierzemy Góralskiego który zdrowiem nie grzeszy, ale odpaliliśmy Mule z podobnych pobudek? Mega niekonsekwencja..

Z jednej strony ciężko żeby narzekać na wizję sprowadzenia Góralskiego, ale z drugiej potrzeba nam zdrowia w 2 linii.

Chyba że traktujemy Bashe, Sapałe i Góralskiego do kupy jako jednego zawodnika, który w którymś momencie będzie dostępny. Tylko po co wydawać na niego kasę?

A tak czy siak to sądzę że do nas nie trafi. Zaraz Piekarski zadzwoni do Urfera czy nie podbije stawki która daje Wisła.
Odpowiedz cytując