|
Czyli bierzemy Góralskiego który zdrowiem nie grzeszy, ale odpaliliśmy Mule z podobnych pobudek? Mega niekonsekwencja..
Z jednej strony ciężko żeby narzekać na wizję sprowadzenia Góralskiego, ale z drugiej potrzeba nam zdrowia w 2 linii.
Chyba że traktujemy Bashe, Sapałe i Góralskiego do kupy jako jednego zawodnika, który w którymś momencie będzie dostępny. Tylko po co wydawać na niego kasę?
A tak czy siak to sądzę że do nas nie trafi. Zaraz Piekarski zadzwoni do Urfera czy nie podbije stawki która daje Wisła.
|