Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92649
Stary 11.08.2023, 12:14
Patologia jest ściągnąć 3 ŚP i ściaganie kolejnego, bo tamci się nie nadają.. wygląda jakby ktoś tutaj robił wałki..
tak naprawdę z WSZYSTKICH naszych środkowych pomocników, a mamy ich.. 7-8? zostawiłbym tylko Goku, Dude + Olejarkę, ale tego ostatniego tylko dlatego, że rokuje na przyszłość i w Stali naprawdę niezłe liczby wykręcal..


Górski mało grał przez 2 lata, najpierw miał kontuzję oka, później jakąś poważniejszą, a później zmienił się trener i go odstawił.. przypominam, że mówimy o Bundeslidze i niedawnym reprezentancie polski.. a my gramy w 1 lidze jak na nasze warunki taki pitbull byłby idealny
Odpowiedz cytując