Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Królewski milczał od dłuższego czasu ? xD
btw czy prawda jest że klub z 3 ligi w hiszpanii ściągnął LLoncha i Igbekeme ?
|
https://www.transfermarkt.pl/sd-ponf...te/verein/4032
To niestety prawda. Ciężko z tego wyciągać jakiekolwiek wnioski, bo wątpię, że jakieś hiszpańskie ogóry są w stanie zapłacić więcej, niż I-ligowa Wisła. W przypadku Lloncha zdecydowały pewnie względy rodzinne, ale co mogło kierować Igbekeme?