gizmowisla napisał(a):

|
buki na Tychy placa tyle ze grzech nie zaryzykowac
|
dziwne co? Tychy lider.na fali, na entuzjazmie. my poo 3 słabych meczach, ostatnim wręcz dramatycznie słabym a kurs na nas. może buki wiedzą coś czego my nie wiemy.
postawiłem w typerze 2-0 dla nas. chociaż rok temu też tak stawiałem a w Tychach zaczął się nasz koszmar :( Oby sobotni mecz był przełamaniem w dobrą stronę.