Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.08.2023, 11:35
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Banasik jeśli nie jest trenerskim ignorantem (a nie jest) to ustawi gks dokładnie tak jak powinien pod gre przeciwko nam. Czyli:

- agresywny doskok
- murowanie bramki

Powinno im wystarczyć. Biorąc pod uwagę że są w gazie oraz są ekipa lepsza od stali, wynik będzie podobny jak rok temu z Ruchem. 2:0 może 3:1 dla tyszan.
Ignoranctwo nie ma nic do rzeczy, ani fachowość. Takie rzeczy robi się obligatoryjnie (w kraju gdzie cierpimy na deficyt sensownych ofensywnych piłkarzy). Jak Raków z Arisem. Grająca ofensywnie Wisła to dar z niebios dla większości klubów .
Ostatnio edytowane przez Kurz : 10.08.2023 o godz. 11:47.
Odpowiedz cytując