Stelio napisał(a):

Banasik jeśli nie jest trenerskim ignorantem (a nie jest) to ustawi gks dokładnie tak jak powinien pod gre przeciwko nam. Czyli:
- agresywny doskok
- murowanie bramki
Powinno im wystarczyć. Biorąc pod uwagę że są w gazie oraz są ekipa lepsza od stali, wynik będzie podobny jak rok temu z Ruchem. 2:0 może 3:1 dla tyszan.
|
Ignoranctwo nie ma nic do rzeczy, ani fachowość. Takie rzeczy robi się obligatoryjnie (w kraju gdzie cierpimy na deficyt sensownych ofensywnych piłkarzy). Jak Raków z Arisem. Grająca ofensywnie Wisła to dar z niebios dla większości klubów

.