Piter00 napisał(a):

|
Ponferradina - klub z 3 ligi Hiszpańskiej ma teraz środek Llonch - Igbekeme. To pokazuje w jakiej dupie jest Polska piłka klubowa. Przecież ci piłkarze wyróżnialiby się w ESA.
|
Jeśli mamy na etacie Fazlagicia Colleya niedawno jeszcze Plewkę Hugiego to nie dziwota, że nie stać nas na wyłożenie dodatkowej kasy na prawdziwych kozaków.