Drozd napisał(a):

Coś ostatnio ten automat nie zadziałał, wuja też miał się utrzymać, a jedyne co utrzymał to stanowisko.
Tu jest potrzebny całkiem nowy sztab, cały !!
|
Wuja to był Wuja, zatrudniony mimo wszystko na trochę innych zasadach niż ktokolwiek z karuzeli (były selekcjoner, Wuja, przejął zespół w dość trudnym momencie).
Gdyby teraz w miejsce Sobola przyszedł dajmy na to taki Pacheta, to w razie braku awansu myślę, że nikt by się z nim nie cackał.