Patryko napisał(a):

|
Kolejnym problemem przy wabieniu nowego trenera może być to, że cel na ten sezon jest jasny i w przypadku braku awansu trener praktycznie z automatu ląduje na zielonej trawce, więc margines błędu jest praktycznie zerowy (zakładając przejęcie zespołu w rozsypce na załóżmy 10. miejscu w tabeli ze stratą 10 punktów do Top2).
|
Coś ostatnio ten automat nie zadziałał, wuja też miał się utrzymać, a jedyne co utrzymał to stanowisko.
Tu jest potrzebny całkiem nowy sztab, cały !!