Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1626
Stary 08.08.2023, 19:48
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Kolejnym problemem przy wabieniu nowego trenera może być to, że cel na ten sezon jest jasny i w przypadku braku awansu trener praktycznie z automatu ląduje na zielonej trawce, więc margines błędu jest praktycznie zerowy (zakładając przejęcie zespołu w rozsypce na załóżmy 10. miejscu w tabeli ze stratą 10 punktów do Top2).
Coś ostatnio ten automat nie zadziałał, wuja też miał się utrzymać, a jedyne co utrzymał to stanowisko.

Tu jest potrzebny całkiem nowy sztab, cały !!
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując