KOALIK napisał(a):

Ruch z samymi Polakami i z malutkim budżetem potrafił awansować.
Hiszpańska Wisła nie.
To może jeszcze wrócicie do Lameya?
Połączenie Holandii z Hiszpanią.
Hehe
Albo Branco?
Hehe
|
Żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to, że potrafilibyśmy dobrać taką kadrę jak Ruch złożoną z samych Polaków. Jedyną osobą, która cokolwiek sobą reprezentuje jest Hiszpan, który zna tylko Hiszpański rynek, skąd w kadrze mnóstwo Hiszpanów. To chyba zrozumiałe.
Mały budżet, duży budżet... Liczy się wykorzystanie środków. Chętnie dowiedziałbym się ile wydajemy na zawodników, z których nie mamy żadnych korzyści. Na przykład Żyro, Falzagić, do niedawna Hugi, Młyński...