Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92632
Stary 08.08.2023, 16:08
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ruch z samymi Polakami i z malutkim budżetem potrafił awansować.

Hiszpańska Wisła nie.

To może jeszcze wrócicie do Lameya?

Połączenie Holandii z Hiszpanią.

Hehe

Albo Branco?

Hehe
Żadne znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to, że potrafilibyśmy dobrać taką kadrę jak Ruch złożoną z samych Polaków. Jedyną osobą, która cokolwiek sobą reprezentuje jest Hiszpan, który zna tylko Hiszpański rynek, skąd w kadrze mnóstwo Hiszpanów. To chyba zrozumiałe.

Mały budżet, duży budżet... Liczy się wykorzystanie środków. Chętnie dowiedziałbym się ile wydajemy na zawodników, z których nie mamy żadnych korzyści. Na przykład Żyro, Falzagić, do niedawna Hugi, Młyński...
Odpowiedz cytując