Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92631
Stary 08.08.2023, 15:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd tyle napastliwości na Gogóła.
I nie chodzi tylko o Markusa.

Owszem, młody wszedł, zarobił żółtko, ale jak dla mnie sprawił pozytywne wrażenie.
Nie ma żadnej napastliwości w stosunku do Gogóla. Jest normalne odnoszenie się do postawy, jak się okazuje bardzo słabego zawodnika, który swoim fatalnym zachowaniem nie tylko nie pomaga, ale wręcz przeszkadza zespołowi. Nie ma znaczenia, czy nazywa się on Gogól, czy inaczej.

To, co pokazał on ze Stalą i w Łęcznej było dramatycznie słabe. Zdecydowanie gorsze nawet niż to, co pokazywał w zeszłym sezonie Szywacz. Żadnego dobrego prostopadłego podania, przeglądu pola, gry 1 na 1, techniki użytkowej, gry w powietrzu, przemieszczania się w asekuracji, nawet powrotu i ambicji, co już inni wytknęli: mamy obraz nędzy i rozpaczy firmowany przez Sobolewskiego.

Więc nie obracajmy problemu na kibiców, bo problemem są tacy zawodnicy jak Gogól i problemem taki trener jak Sobolewski. To przez te, a nie inne problemy gra Wisły wygląda źle i tracimy punkty, a nie przez kibiców, którzy widzą jakich beznadziejnych piłkarzy sprowadzono do roli młodzieżowca.
Ostatnio edytowane przez Markus : 08.08.2023 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując