Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92623
Stary 08.08.2023, 13:38
Pochrzaniło mi się że rocznik 2002 jest jeszcze liczony jako młodzieżowiec w pierwszej lidze.

Albo ten Gogół jest żenująco wolny, albo ma wydolność 70 letniego palacza, albo ma totalnie wywalone. Żadna z odpowiedzi nie napawa optymizmem, ale patrząc na jego bieg wydaje mi się że to był jego maks (!!).

Ale jesteśmy w dupie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując