Karherop napisał(a):

|
Swoją drogą po takim komentarzu to jeśli teraz będą gorsze wyniki (a już zaczynają być) to będzie tylko jednoznaczne potwierdzenie że ta rewelacyjna wiosna to w dużej mierze zasługa zawodników którzy odeszli (Fernandez, Mula, Igbekeme), a w mniejszej sztabowi szkoleniowemu.
|
Wiemy przecież, że to ich zasługa i że na razie nie zostali zastąpieni.
Nie wiemy tylko jeszcze czy Goku i Alfaro na dalszym etapie się rozkręcą. No i czy nowy środkowy pomocnik coś da. Bo to, że James był o niebo lepszy niż Duda czy Basha chyba nie ulega wątpliwości.