ypeeh napisał(a):

Jarek dosypuje swoje pieniądze, inwestuje swój czas, zarządza klubem. Ma prawo do błędów? Ma. Ma prawo do trzymania sztabu, który wypracował wspólnie z zawodnikami najlepszy wynik punktowy w lidze wiosną? Ma.
Po tych wszystkich komentarzach można by wywnioskować, że my w klubie mamy jakąś ciężką patologię. Ochłońmy...
|
Swoją drogą po takim komentarzu to jeśli teraz będą gorsze wyniki (a już zaczynają być) to będzie tylko jednoznaczne potwierdzenie że ta rewelacyjna wiosna to w dużej mierze zasługa zawodników którzy odeszli (Fernandez, Mula, Igbekeme), a w mniejszej sztabowi szkoleniowemu.
I teraz albo przyznajemy że skład nie został wzmocniony (a JK twierdzi wprost przeciwnie, jest mocniejszy) albo że sztab nie jest aż tak dobry jak wskazywały wyniki wiosna i nie potrafi nowych zawodnikow wkomponować w swoją taktykę. Ci którzy zostali powinni być lepszymi zawodnikami niż jeszcze pół roku temu. A nie wiem czy o kimkolwiek poza Duda można to powiedzieć. Drużyna musi robić progres w każdym elemencie i na tym powinna opierać się praca trenera który ma być kimś więcej niż strażakiem na kilka miesięcy
Myślę że nawet decyzja JK o pozostawieniu obecnego sztabu na nowy sezon byłaby bardziej zrozumiała gdyby nie kuriozalne deklaracje że niezależenie od wyników zostanie on do końca sezonu.
Z tego zresztą już powoli się JK wycofuje.