Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1619
Stary 08.08.2023, 13:18
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Jarek dosypuje swoje pieniądze, inwestuje swój czas, zarządza klubem. Ma prawo do błędów? Ma. Ma prawo do trzymania sztabu, który wypracował wspólnie z zawodnikami najlepszy wynik punktowy w lidze wiosną? Ma.

Po tych wszystkich komentarzach można by wywnioskować, że my w klubie mamy jakąś ciężką patologię. Ochłońmy...
Swoją drogą po takim komentarzu to jeśli teraz będą gorsze wyniki (a już zaczynają być) to będzie tylko jednoznaczne potwierdzenie że ta rewelacyjna wiosna to w dużej mierze zasługa zawodników którzy odeszli (Fernandez, Mula, Igbekeme), a w mniejszej sztabowi szkoleniowemu.

I teraz albo przyznajemy że skład nie został wzmocniony (a JK twierdzi wprost przeciwnie, jest mocniejszy) albo że sztab nie jest aż tak dobry jak wskazywały wyniki wiosna i nie potrafi nowych zawodnikow wkomponować w swoją taktykę. Ci którzy zostali powinni być lepszymi zawodnikami niż jeszcze pół roku temu. A nie wiem czy o kimkolwiek poza Duda można to powiedzieć. Drużyna musi robić progres w każdym elemencie i na tym powinna opierać się praca trenera który ma być kimś więcej niż strażakiem na kilka miesięcy

Myślę że nawet decyzja JK o pozostawieniu obecnego sztabu na nowy sezon byłaby bardziej zrozumiała gdyby nie kuriozalne deklaracje że niezależenie od wyników zostanie on do końca sezonu.
Z tego zresztą już powoli się JK wycofuje.
Odpowiedz cytując