Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92621
Stary 08.08.2023, 12:54
Nasza akademia bardzo dobrze szkoli do 12-13 roku życia. Problemy zaczynają się od tego wieku. I to wynika tylko i wyłącznie z dwóch rzeczy:

1) brak odpowiedniego sztabu trenerskiego
2) brak perspektyw dla tych chłopaków na wchodzenie do dorosłej piłki.


To nie są Himalaje, żeby nie dało się tego wyeliminować. Ale najpierw trzeba chcieć. Punkt drugi jest bardzo prosty i wymaga wyszkolenia a następnie postawienia na 3 juniorów grających na różnych pozycjach, którzy będą zmiennikami dla podstawowych zawodników i będą rotować w składzie w zależności od dyspozycji, kartek, kontuzji podstawowych zawodników.
My mamy jednego takiego zawodnika. Kolejnych, którzy za rok-dwa mogliby wejść w te buty oddajemy z akademii za darmo do Legii i innych klubów i udajemy, że nic się nie dzieje.
Za 2-3 lata sytuacja się powtórzy. Ściągniemy Gogóla i jemu podobnych żeby wypełniać przepis o młodzieżowcu, wydamy na nich pieniądze w perspektywie 3 lat żeby realnie rok kilka razy weszli na boisku.
DRAMAT KUR*#$%(WA DRAMAT.
Odpowiedz cytując