FraMat napisał(a):

Nie wiem skąd tyle napastliwości na Gogóła.
I nie chodzi tylko o Markusa.
Owszem, młody wszedł, zarobił żółtko, ale jak dla mnie sprawił pozytywne wrażenie.
Nie jest jeszcze żadnym kozakiem, ale ma warunki, żeby nim zostać.
Czy Szywacz wygląda lepiej|?
Zależy co kto woli - blondyna czy bruneta.

Szywacz ma trochę lepsza technikę, ale Gogół jest silniejszy i zwrotniejszy.
Podejrzewam, że na tym forum żadna decyzja Sobolewskiego się nie obroni - co do zasady. Przykre.
|
Odpal skrót i jego powrót w 100 minucie.
https://youtu.be/9h9dZ8p5NBI
Łasicki wracający za nim odrobił jakieś 20 metrów, Eneko jakieś 15. No ale do tego trzeba biec sprintem a nie ma wyjebce przyglądać się co robią rywale i koledzy.
No chyba że te 20 minut gry tak wyprulo chłopaka że nie miał już siły wracać?
Techniki wybitnej nie ma. Zmysłu do gry kombinacyjnej również. To może chociaż chce nadrabiać wybieganiem i zaangażowaniem? Chyba też nie