Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92619
Stary 08.08.2023, 12:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem skąd tyle napastliwości na Gogóła.
I nie chodzi tylko o Markusa.

Owszem, młody wszedł, zarobił żółtko, ale jak dla mnie sprawił pozytywne wrażenie.
Nie jest jeszcze żadnym kozakiem, ale ma warunki, żeby nim zostać.

Czy Szywacz wygląda lepiej|?
Zależy co kto woli - blondyna czy bruneta.

Szywacz ma trochę lepsza technikę, ale Gogół jest silniejszy i zwrotniejszy.

Podejrzewam, że na tym forum żadna decyzja Sobolewskiego się nie obroni - co do zasady. Przykre.
Odpal skrót i jego powrót w 100 minucie.
https://youtu.be/9h9dZ8p5NBI

Łasicki wracający za nim odrobił jakieś 20 metrów, Eneko jakieś 15. No ale do tego trzeba biec sprintem a nie ma wyjebce przyglądać się co robią rywale i koledzy.

No chyba że te 20 minut gry tak wyprulo chłopaka że nie miał już siły wracać?

Techniki wybitnej nie ma. Zmysłu do gry kombinacyjnej również. To może chociaż chce nadrabiać wybieganiem i zaangażowaniem? Chyba też nie
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.08.2023 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując