Markus napisał(a):

|
Pytanie bardzo zasadne, bo na ten moment wśród miernoty tak zwanych młodych zdolnych, którymi dysponujemy/dysponowaliśmy, Szywacz wygląda znacznie lepiej i posiada znacznie więcej możliwości. Jeden i drugi jest beznadziejny, ale Gogól gra jeszcze gorzej niż on.
|
Nie wiem skąd tyle napastliwości na Gogóła.
I nie chodzi tylko o Markusa.
Owszem, młody wszedł, zarobił żółtko, ale jak dla mnie sprawił pozytywne wrażenie.
Nie jest jeszcze żadnym kozakiem, ale ma warunki, żeby nim zostać.
Czy Szywacz wygląda lepiej|?
Zależy co kto woli - blondyna czy bruneta.

Szywacz ma trochę lepsza technikę, ale Gogół jest silniejszy i zwrotniejszy.
Podejrzewam, że na tym forum żadna decyzja Sobolewskiego się nie obroni - co do zasady. Przykre.