Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92618
Stary 08.08.2023, 12:09
Markus napisał(a):Wyświetl post
Pytanie bardzo zasadne, bo na ten moment wśród miernoty tak zwanych młodych zdolnych, którymi dysponujemy/dysponowaliśmy, Szywacz wygląda znacznie lepiej i posiada znacznie więcej możliwości. Jeden i drugi jest beznadziejny, ale Gogól gra jeszcze gorzej niż on.
Nie wiem skąd tyle napastliwości na Gogóła.
I nie chodzi tylko o Markusa.

Owszem, młody wszedł, zarobił żółtko, ale jak dla mnie sprawił pozytywne wrażenie.
Nie jest jeszcze żadnym kozakiem, ale ma warunki, żeby nim zostać.

Czy Szywacz wygląda lepiej|?
Zależy co kto woli - blondyna czy bruneta.

Szywacz ma trochę lepsza technikę, ale Gogół jest silniejszy i zwrotniejszy.

Podejrzewam, że na tym forum żadna decyzja Sobolewskiego się nie obroni - co do zasady. Przykre.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując