Markus napisał(a):

|
Pytanie bardzo zasadne, bo na ten moment wśród miernoty tak zwanych młodych zdolnych, którymi dysponujemy/dysponowaliśmy, Szywacz wygląda znacznie lepiej i posiada znacznie więcej możliwości. Jeden i drugi jest beznadziejny, ale Gogól gra jeszcze gorzej niż on.
|
Stąd pytanie. Niby odchudzamy kadrę a tak naprawdę ściągamy takich samych albo gorszych młodzieżowców na miejsce tych wysłanych do rezerw. Talar to drugi pilkarz moim zdaniem lepszy od Gogóła.
I teraz i Talar, i Szywacz siedzą w czwartej lidze a miejsce na ławce ma za darmo jakiś odrzut z Lecha. Gdzie tu sens i odchudzanie kadry?
W idealnym świecie nie powinien grać ani ten ani ten, no ale serio musimy jeszcze dociągać takie lebiegi, którym dodatkowo nie chce się nawet biegać?