Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92611
Stary 08.08.2023, 09:30
Markus napisał(a):Wyświetl post
Pytanie bardzo zasadne, bo na ten moment wśród miernoty tak zwanych młodych zdolnych, którymi dysponujemy/dysponowaliśmy, Szywacz wygląda znacznie lepiej i posiada znacznie więcej możliwości. Jeden i drugi jest beznadziejny, ale Gogól gra jeszcze gorzej niż on.
Stąd pytanie. Niby odchudzamy kadrę a tak naprawdę ściągamy takich samych albo gorszych młodzieżowców na miejsce tych wysłanych do rezerw. Talar to drugi pilkarz moim zdaniem lepszy od Gogóła.
I teraz i Talar, i Szywacz siedzą w czwartej lidze a miejsce na ławce ma za darmo jakiś odrzut z Lecha. Gdzie tu sens i odchudzanie kadry?

W idealnym świecie nie powinien grać ani ten ani ten, no ale serio musimy jeszcze dociągać takie lebiegi, którym dodatkowo nie chce się nawet biegać?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując